تحصیل در نیوزیلند

تحصیل در نیوزیلند

نیوزیلند از جمله کشورهایی است که همواره شرایط خوبی برای دانشجویان بین المللی فراهم آورده است. دانشگاه ها و مراکر آموزشی نیوزیلند با حفظ استانداردهای جهانی از نظر کیفیت آموزشی در سطح بالایی قرار دارند. دانشگاه های این کشور همواره در جایگاه خوبی در رتبه بندی های جهانی مانند تایمز وQS را به خود اختصاص داده اند.
دانشگاه های اکلند و اوتاگو جزو دانشگاه های ممتاز و دانشگاه مسی، کانتربری، وایکاتو، دانشگاه ویکتوریا، لینکولن نیز ازدانشگاه های خوب در لیست وزارت علوم می باشند.
علاقه مندان به تحصیل در نیوزیلند دلایل بسیاری برای انتخاب خود دارند مانند:
1- کیفیت بالای آموزش در دانشگاه های نیوزیلند
2- معتبر بودن مدراک تحصیلی دانشگاه های نیوزیلند در دنیا
3- زبان رسمی کشورانگلیسی است واین برای متقاضیان ادامه تحصیل در خارج امتیاز ویژه ایی است.
4- هزینه تحصیل نسبت به کشورهایی مانند آمریکا، انگلیس، کانادا وحتی استرالیا پایین تر است.
5- اجازه کار در حین تحصیل
6- امکان اقامت بعد از تحصیل
7- طبیعت بکر وزیبا همچنین آب وهوای خوب
آب و هوای نیوزیلند جزو بهترین ها در دنیاست. زمستان از ژوئن تا آگوست طول می کشد وهوا ملایم است. البته در ارتفاعات بالا بارش برف وجود دارد. فصل تابستان از ماه دسامبر آغاز و تا فوریه ادامه دارد و هوا گرم و خشک است. بهار و پائیز نیز شرایط مشابه دارند با هوای خنک همراه با بارندگی اندک
8- مردمانی خونگرم و دوست داشتنی
به علت مهاجران و دانشجویان بین المللی، نیوزیلندیها به حضور افراد تازه وارد عادت دارند و برخورد آنها بسیار صمیمی است به طوری که شما احساس آرامش خواهید کرد.
9- تنوع فرهنگی
با اینکه نیوزیلند کشور کوچکی است دارای تنوع نژادی و فرهنگی می باشد و همین تنوع فرهنگی باعث می شود دانشجویان احساس راحتی بیشتری در این کشور داشته باشند. احترام به فرهنگها و مذاهب مختلف از دیگر ویژگی های مردمان نیوزیلند است.
10- ثبات اقتصادی و استاندارد بالای زندگی
هزینه زندگی پایین، استاندارد بالای زندگی، امنیت اجتماعی و ثبات اقتصادی از عواملی است که علاقه مندان تحصیل در نیوزیلند را افزایش داده است. طبق گزارش واحد اطلاعاتی اکونومیست ، اکلند هشتمین شهر برتر دنیا شناخته شده است.
متقاضیان تحصیل در نیوزیلند با گرفتن مشاوره از موسسه در خواهند یافت که آیا شرایط لازم برای ادامه تحصیل درنیوزیلند را دارند یا خیر؟ سپس با توجه به زمان آغاز سال تحصیلی نیوزیلند برنامه ادامه تحصیل در نیوزیلند را با زمان بندی مناسب شروع کنند.
از آنجایی که ادامه تحصیل در نیوزیلند نیاز به اطلاعات مختلفی دارد و آگاهی از اطلاعات به تصمیم گیری شما کمک می کند سعی شده است تا حد امکان مطالب لازم در این وب سایت جهت ادامه تحصیل در نیوزیلند آورده شود.
امید است با مطالعه این مطالب کمک موثری جهت موفقیت شما در تحصیل در نیوزیلند برداشته باشیم و شما با آگاهی از شرایط تحصیل در نیوزیلند همچنین هزینه های تحصیل در نیوزیلند بهترین انتخاب را نمایید.
در صورت علاقه به تحصیل در نیوزیلند فرم ارزیابی را پرکنید تا مشاوران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قراردهند.

تماس با ما

بخش املاک    : 05392477858

بخش  تحصیلی  : 05364675307

بخش بازرگانی   : 05319596123

بخش ترجمه      : 05316958794

کانال رسمی تلگرام : @shayaninternational

نشانی ما : استانبول ، بیلیک دوزو محله

شجمهوریتخیابان ناظم حیکمت ساختمان

آلتین تاش اوکوتان پارک پلاک ٨۹ طبقه ۱۱

واحد ۶۷

ارتباط با ما

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı

altın taş Okutan park binası  no :  89 

 kat 11  daire 67 Beylikdüzü istanbul

call.+90 5392477858

call.+90 5364675309

info@shayaninternational.com

شرکت شایان

شرکت  خدمات مهاجرتی شایان با مجوز رسمی و مدیریت توانمند که خود مترجم رسمی دادگستری و چندین محضر در استانبول است در نظر دارد که با دادن مشاوره های حقوقی در امر تجارت و انجام امور اقامتی و مهاجرتی و نیز خرید ملک و کارشناسی ملک شما از ادارات مربوطه شما را همراهی کرده  و در تمامی مراحل قانونی توسط مترجمان رسمی و وکلای حقوقی تا تحقق بخشیدن هدف شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله در کنار شما دوستان باشد.

هر روز با اخبار و اطلاعات مفید ترکیه با ما در کانال تلگرام همراه باشید