قصدتان از تحصیل خارج از ایران چیست ؟

مواردی زیادی در این مورد که خارج از ایران تحصیل کنیم دخیل هستند. هزینه کمتر و شاید هم سطح تحصیلی بعضی دانشگاه های خارج از کشور نسبت به ایران موقعیت خوبی را برای تجربه یک اقامت موقت در خارج از ایران را به وجود می آورد. اعتبار و ارزش بین المللی مدارک پایان تحصیلات دانشگاه های خارج از کشور را ها نباید فراموش کرد. اما مهمترین سوالی را که کسانی مشتاق تحصیل خارج از کشور هستند عموما فراموش میکنند که از خود بپرسند این است: که آیا بعد از پایان تحصیلات میخواهند به ایران باز گردند یا اینکه ترجیح میدهند در همان کشور یا جایی دیگر به غیر از ایران اقامت کنند. جواب به این سوال نقش تعیین کننده ای در انتخاب رشته و اینکه در کدام کشور بایستی تحصیل کرد خواهد داشت. در صورت مثبت بودن

جواب باید این نکته را برجسته کرد که شما بایستی به تحصیل خود در خارج از ایران به عنوان یک سرمایه گذاری نگاه کنید. در این راستا میبایستی هزینه بالاتر تحصیلی و زندگی در کشور میزبان را از نظر دور نگاه ندارید هر چند که امکان گرفتن بورسیه هم برای بیشتر دانشگاه ها محتمل است. بورسیه تحصیلی معمولا بستگی به نمرات و مهارت شما در زبان تحصیل دارد. اگر نیاز به اطلاعات و مشاوره در خصوص تحصیل که در نهایت به اقامت شما در خارج از ایران کمک کند هستید با ما تماس بگیرید.

05364675309 دپارتمان تحصیلی سعید سلیمانی 

تماس با ما

بخش املاک    : 05392477858

بخش  تحصیلی  : 05364675307

بخش بازرگانی   : 05319596123

بخش ترجمه      : 05316958794

کانال رسمی تلگرام : @shayaninternational

نشانی ما : استانبول ، بیلیک دوزو محله

شجمهوریتخیابان ناظم حیکمت ساختمان

آلتین تاش اوکوتان پارک پلاک ٨۹ طبقه ۱۱

واحد ۶۷

ارتباط با ما

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı

altın taş Okutan park binası  no :  89 

 kat 11  daire 67 Beylikdüzü istanbul

call.+90 5392477858

call.+90 5364675309

info@shayaninternational.com

شرکت شایان

شرکت  خدمات مهاجرتی شایان با مجوز رسمی و مدیریت توانمند که خود مترجم رسمی دادگستری و چندین محضر در استانبول است در نظر دارد که با دادن مشاوره های حقوقی در امر تجارت و انجام امور اقامتی و مهاجرتی و نیز خرید ملک و کارشناسی ملک شما از ادارات مربوطه شما را همراهی کرده  و در تمامی مراحل قانونی توسط مترجمان رسمی و وکلای حقوقی تا تحقق بخشیدن هدف شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله در کنار شما دوستان باشد.

هر روز با اخبار و اطلاعات مفید ترکیه با ما در کانال تلگرام همراه باشید