بیمه خرید خانه در ترکیه

بیمه خرید خانه در ترکیه

بر اساس آمارهای منتشر شده، تغییر قانون املاک ترکیه در سال ۲۰۱۲ میلادی افزایش رشد حجم سرمایه گذاری و گردش مالی در این خصوص را به نحو ایده آل و مثبت تعدیل کرد. رشد سرمایه گذاری در بخش املاک در کشور ترکیه در سالهای قبل از تغییر قانون نیز، علیرغم بحران مالی در اروپا و امریکا، مثبت بوده.

به گفتهٔ سازمان آمار این کشور “TurkStat” فروش آپارتمان تنها در ۳ ماه هٔ دوم سال۲۰۱۱درمقایسه با مدت زمان مشابه در سال قبل از آن ۱۸٪ (درصد) رشدنشانمیدهد. متخصصینم ستغلات تغییر قانون املاک در کشور ترکیه را، صرفاً محرکی حقوقی و زمینه ساز, در جهت جذب بیشتر “سرمایه” میدانند. بدین سبب دولت مطبوع و قانونگذاران ترکیه حمایتهای حقوقی لازم را در این راستا تنظیم و اجرا نموده اند. شرکت “هاوس ترکی” نیز در این زمینه با در نظر گرفتن قوانین جاری در خصوص حمایت حقوقی از “سرمایه گذار” با استفاده از مشاورین حقوقی، شرایط نوینی را در “بیمهٔ”مبلغ خرید ملک به مرحلهٔاجراگذاردهاست.
بیمه خرید ملک در ترکیه تا زمان دریافت سند مالکیت “موسوم به تاپو” رویکردی است در تضمین امنیت سرمایه و سرمایه گذاری مطمئن در ترکیه. شرایط جدید بازار املاک در ترکیه و سرمایه گذاری گستردهٔ بخشهای“دولتی وخصوصی”نیازبه گزینه های نوین یرادرخصوص: امنیت قراردادوتنظیم مناسبات رایج درمبحث خرید و فروش را با خود بهمراه داشت. شرکت “هاوس ترکی” با درک این ضرورت بیمهٔ خریدملک رابه خریداران وسرمایه گذاران ارائه میدهد.

تماس با ما

بخش املاک    : 05392477858

بخش  تحصیلی  : 05364675307

بخش بازرگانی   : 05319596123

بخش ترجمه      : 05316958794

کانال رسمی تلگرام : @shayaninternational

نشانی ما : استانبول ، بیلیک دوزو محله

شجمهوریتخیابان ناظم حیکمت ساختمان

آلتین تاش اوکوتان پارک پلاک ٨۹ طبقه ۱۱

واحد ۶۷

ارتباط با ما

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı

altın taş Okutan park binası  no :  89 

 kat 11  daire 67 Beylikdüzü istanbul

call.+90 5392477858

call.+90 5364675309

info@shayaninternational.com

شرکت شایان

شرکت  خدمات مهاجرتی شایان با مجوز رسمی و مدیریت توانمند که خود مترجم رسمی دادگستری و چندین محضر در استانبول است در نظر دارد که با دادن مشاوره های حقوقی در امر تجارت و انجام امور اقامتی و مهاجرتی و نیز خرید ملک و کارشناسی ملک شما از ادارات مربوطه شما را همراهی کرده  و در تمامی مراحل قانونی توسط مترجمان رسمی و وکلای حقوقی تا تحقق بخشیدن هدف شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله در کنار شما دوستان باشد.

هر روز با اخبار و اطلاعات مفید ترکیه با ما در کانال تلگرام همراه باشید