سرمایه گذاری در ترکیه | خوب یا بد؟

دلایل منفعت سرمایه گذاری در کشور ترکیه:

– رشد ارزش املاک

ترکیه بعنوان یکی از ۳ کشور اول جهان در زمینهٔسرمایه گذاری دربخش مسکن و دیگر مستغلات: براساس گزارش Association of Foregin Investors in Real Estate

– ساختارهای اقتصادی متناسب

– رشد توریسم

– پل ارتباطی بین “شرق و غرب”

آمارهایی که متخصصان شرکت ما در خصوص رشد سرمایه گذاری در بخش املاک، رشد توریسم، صنعت هتل (در شهرهای استانبول و آنتالیا) ارائه نموده و همچنان نیز خواهیم نمود و رشد چشمگیر معاملات در سالهای اخیر تماماً نشاندهنده توسعه ایپایداردر کشور ترکیه میباشند. به جرآت میتوان گفت که انتقال سرمایه بصورت کل و جزء توسط اشخاص حقیقی و حقوقی از یک سو و نگاه نوین دولت ترکیه در جذب توریست و ایجاد جذابیت همراه با امنیت به آمارها و پیش بینی های متخصصین قوت بیشتری خواهد بخشید.

تصویب قانون املاک در ماه “مه” سال۲۰۱۲ (وارائهٔتسهیلاتیمنطبقبراصولشناختهشدهٔبینالمللیازجمله: ثبتوانتقالسندمالکیت“تاپو”ومزیتهایخریدمسکناعم از اقامت) منجر به سرازیر شدن سرمایه های کلان به سمت بازار املاک ترکیه گردید. بهجراتمیتوانگفتکهاستقبالشرکتهایمختلفسرمایهگذاردرامرساخت, خریدآپارتمان, ویلا, زمین, مستغلات, مراکزتفریحی, توریستیواحداثهتلباآخرینمتدشهرسازیوآمارمشتریانحکایت از آن دارد که نگاه هموطنان بدرستی با نگاه بین المللی همسو بوده است.

 

ترکیه به بزرگترین دریافت کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی در غرب آسیا تبدیل شده است .خرید ملک در ترکیه (اعم از آپارتمان ، ویلا ، هتل و ملک تجاری ) علی الخصوص در آنتالیا و آلانیا و استانبول و روند رشد سرمایه گذاری بین المللی در زمینه املاک ، در راستای درک سرمایه گذاران از امنیت سرمایه و سود حاصله از خرید مستغلات - مشارکت در پروژه های ساخت و ساز املاک ، سرعت شکل گیری تسهیلات ًحقوقی ًراتوسطبخشدولتیدر بازار املاک ترکیه نمایان ساخته است .
یکی از راه های سرمایه گذاری مطمئن در آنتالیا و آلانیا ی ترکیه خرید و فروش هتل میباشد .در این راستا مشارکت بخش دولتی و خصوصی ، اقدام به ساده کردن روش های اداری و تقویت حمایت از سرمایه گذاران خارجی نموده است . 
روسیه و آلمان در میان سرمایه گذاران اصلی ترکیه میباشند که در پرتو توسعه سرمایه گذاری در آنتالیا و آلانیا ی ترکیه بازار خرید و فروش هتل در این شهر را رونق بسیار داده اند. 
به طور مثال : گلف توریسم
منطقه بلک در آنتالیا در جوار هتلهای لوکس و پنج ستاره ، بهشت گلف بازان خارجی میباشد ، در سال گذشته 125 هزار گلف باز خارجی فقط به منظور بازی گلف در زمین مناسب و آب و هوای خوب به این منطقه سفر کرده اند و دولت ترکیه را بر این داشته که در منطقه بلک آنتالیا سرمایه گذاری عظیمی را برای جذب توریست های گلف باز انجام دهد . 
بلک در آنتالیا دارای لاکچری ترین هتلهای دنیا بر اساس استاندارد های جهانی می باشد ، این منطقه در آنتالیا به دلیل پیشرفته بودن در زمینه گلف و امکانات مناسب جزو توریستی ترین مناطق ترکیه است ، در این منطقه زمینهائی موجود است که دولت امکانات زیادی را برای تاسیس هتلهای جدید اختصاص داده است .
آب و هوای این منطقه اجازه میدهد تا شما 12 ماه سال را در این منطقه گلف بازی کنید ، صنعت گلف توریسم در این منطقه بسیار حائز اهمیت بوده و گلف بازان زیادی را از سراسر دنیا به سوی خود جذب کرده است . 
در راستای تاسیس هتل دولت ترکیه سیاستهای تسهیلاتی زیادی برای تشویق سرمایه گذاران اختصاص داده است از قبیل کاهش قیمت آب و برق و نرخ مالیات برای چندین سال متوالی . 

تماس با ما

بخش املاک    : 05392477858

بخش  تحصیلی  : 05364675307

بخش بازرگانی   : 05319596123

بخش ترجمه      : 05316958794

کانال رسمی تلگرام : @shayaninternational

نشانی ما : استانبول ، بیلیک دوزو محله

شجمهوریتخیابان ناظم حیکمت ساختمان

آلتین تاش اوکوتان پارک پلاک ٨۹ طبقه ۱۱

واحد ۶۷

ارتباط با ما

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı

altın taş Okutan park binası  no :  89 

 kat 11  daire 67 Beylikdüzü istanbul

call.+90 5392477858

call.+90 5364675309

info@shayaninternational.com

شرکت شایان

شرکت  خدمات مهاجرتی شایان با مجوز رسمی و مدیریت توانمند که خود مترجم رسمی دادگستری و چندین محضر در استانبول است در نظر دارد که با دادن مشاوره های حقوقی در امر تجارت و انجام امور اقامتی و مهاجرتی و نیز خرید ملک و کارشناسی ملک شما از ادارات مربوطه شما را همراهی کرده  و در تمامی مراحل قانونی توسط مترجمان رسمی و وکلای حقوقی تا تحقق بخشیدن هدف شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله در کنار شما دوستان باشد.

هر روز با اخبار و اطلاعات مفید ترکیه با ما در کانال تلگرام همراه باشید