تحصیل در ترکیه | معرفی دانشگاه ییلدیز

دانشگاه فنی ییلدیز ( Yıldız Technical University) که اغلب به سادگی به عنوان YTU یا Y'ı'ld'ı'z نامیده می شود یکی از دانشگاههای استانبول است که در سال 1911 به صورت مدرسه تربیت تکنسین های فنی با دوره های آموزشی دوساله تأسیس شد و سپس از سال 1992 با ادغام با مراکز آموزشی دیگر ربه عنوان دانشگاه به کارخود ادامه داد.

این دانشگاه یک دانشگاه فنی اختصاص داده شده به علوم مهندسی است و یکی از برجسته ترین موسسات آموزشی در استانبول ترکیه است. پردیس مرکزی این دانشگاه در منطقه بشیکتاش است. ساختمان جدید آن نیز در منطقه اسنلر قرار دارد.

این دانشگاه نام نهایی خود را در سال 1992 به عنوان دانشگاه فنی یلدیز گرفت. دانشکده فنی و مهندسی ییلدیز به چهار دانشکده تقسیم و بازسازی شد دانشکده برق-الکترونیک، دانشکده ساخت و ساز، دانشکده مکانیک و مواد شیمیایی متالورژی و دانشکده اقتصاد و علوم اداری.مدرسه کوکالی نیز از دانشگاه جدا شد و به عنوان دانشگاه کوکالی بازسازی شد.

دانشگاه ییلدیز از ادغام مهندسی دولتی و معماری همراه با مدارس وابسته مهندسی و دانشکده مربوطه از آکادمی مهندسی و معماری کوکالی امور خارجه همراه با مدرسه حرفه ای کوکالی تشکیل شده است. در این دانشگاه جدید رشته های علوم، علوم اجتماعی، ادبیات ، مهندسی، زبانهای خارجی، زبان ترکی، اصول آتاتورک و تاریخ انقلاب، تربیت بدنی و هنرهای زیبا گنجانده شده است.

تماس با ما

بخش املاک    : 05392477858

بخش  تحصیلی  : 05364675307

بخش بازرگانی   : 05319596123

بخش ترجمه      : 05316958794

کانال رسمی تلگرام : @shayaninternational

نشانی ما : استانبول ، بیلیک دوزو محله

شجمهوریتخیابان ناظم حیکمت ساختمان

آلتین تاش اوکوتان پارک پلاک ٨۹ طبقه ۱۱

واحد ۶۷

ارتباط با ما

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı

altın taş Okutan park binası  no :  89 

 kat 11  daire 67 Beylikdüzü istanbul

call.+90 5392477858

call.+90 5364675309

info@shayaninternational.com

شرکت شایان

شرکت  خدمات مهاجرتی شایان با مجوز رسمی و مدیریت توانمند که خود مترجم رسمی دادگستری و چندین محضر در استانبول است در نظر دارد که با دادن مشاوره های حقوقی در امر تجارت و انجام امور اقامتی و مهاجرتی و نیز خرید ملک و کارشناسی ملک شما از ادارات مربوطه شما را همراهی کرده  و در تمامی مراحل قانونی توسط مترجمان رسمی و وکلای حقوقی تا تحقق بخشیدن هدف شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله در کنار شما دوستان باشد.

هر روز با اخبار و اطلاعات مفید ترکیه با ما در کانال تلگرام همراه باشید