اگر عاشق گربه هستید به اینجاها سفر کنید | شرکت شایان نت

چه عاشق گربه ها باشید چه نباشید، وقت گذرانی با آن ها و نوازش این موجودات پشمالوی دوست داشتنی، حالتان را خوب می کند. اگر هم حسابی دیوانه شان هستید و از هر فرصتی برای بازی با آن ها استفاده می کنید و حس و حال خوبی از آن ها می گیرید، این شهرها و کشورها بهترین مقصد برای گذراندن تعطیلاتتان هستند. با الی گشت همراه باشید تا ۵ کشور گربه دوست دنیا آشنا شوید!

این کافه ها تجربه ی واقعی داشتن یک گربه خانگی را با تمام سختی هایش به شما نشان می دهند. شما نمی توانید هر جا که دلتان خواست بشینید، چون گربه ها آنجا هستند، نمی توانید توجه شان را جلب کنید، چون نسبت به وجودتان بی اعتنا هستند و نمی توانید غذایتان را بخورید بدون این که در آن موی گربه پیدا کنید! کافه ی گربه ها در سراسر آسیا، خصوصا ژاپن و کره بسیار رایج هستند و این روزها در بیشتر شهرهای بزرگ دنیا هم می توانید آن ها را پیدا کنید.

 

جزیره گربه ها، ژاپن

جزیره آئوشیما (Aoshima) یکی از مقاصد پر طرفدار گردشگری در دنیا است. در این جزیره تعداد گربه ها از انسان ها بیشتر است و در ازای هر ۶ گربه یک انسان در آن زندگی می کند. در این جزیره گربه ها در خانه های متروکه ساکن شده اند، در خیابان های جزیره جمع می شوند و می شود گفت جزیره را غارت کرده اند! ممکن است با خودتان فکر کنید این همه گربه در یک مکان می توانند برای غارت کردن دنیا هم توطئه کنند!

 

کوچینگ، مالزی

این شهر آنقدر عاشق گربه ها است که حتی اسمش را از آن ها گرفته است. Kucing در زبان مالزیایی به معنی گربه است. صدها مجسمه ی گربه و نماد های بزرگی از این حیوان را می توانید در سراسر شهر ببینید. در موزه ی گربه ی این شهر می توانید ۴۰۰ مجسمه از گربه های مخلف را ببینید که از سراسر دنیا به این موزه فرستاده شده اند.

 

تئاتر گربه ها، روسیه

خیلی ها معتقدند که نمی شود گربه ها را تعلیم داد. مثلا نمی توانید به آن ها یاد بدهید که به یک فرد نابینا کمک کنند و تمام کاری که می کنند این است که یک گوشه دراز بکشند! اما تئاتر گربه در مسکو جایی است که می توانید عکس این نظریه را در آن ببینید. در این تئاتر، ۲۰۰ گربه ی آموزش داده شده وجود دارد که می توانند روی طناب های نازک راه بروند، حرکات آکروباتیک از خودشان نشان بدهند و حسابی شما را سرگرم کنند. علاوه بر این ها، این گربه ها ثابت می کنند که قابل تعلیم هستند.

 

استانبول، ترکیه

در سفرتان به استابول، در هر جایی از شهر می توانید این گربه های دوست داشتنی را ببینید که روی میز کافه ها نشتسته اند، در جاذبه های شهر قدم می زنند و روی نیمکت پارک ها استراحت می کنند! افراد محلی حسابی هوایشان را دارند و برای آن ها غذا و سرپناه آماده می کنند؛ بنابراین احتمالا وضع این گربه های استانبولی بیشتر از چیزی که انتظار دارید خوب است!

تماس با ما

بخش املاک    : 05392477858

بخش  تحصیلی  : 05364675307

بخش بازرگانی   : 05319596123

بخش ترجمه      : 05316958794

کانال رسمی تلگرام : @shayaninternational

نشانی ما : استانبول ، بیلیک دوزو محله

شجمهوریتخیابان ناظم حیکمت ساختمان

آلتین تاش اوکوتان پارک پلاک ٨۹ طبقه ۱۱

واحد ۶۷

ارتباط با ما

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı

altın taş Okutan park binası  no :  89 

 kat 11  daire 67 Beylikdüzü istanbul

call.+90 5392477858

call.+90 5364675309

info@shayaninternational.com

شرکت شایان

شرکت  خدمات مهاجرتی شایان با مجوز رسمی و مدیریت توانمند که خود مترجم رسمی دادگستری و چندین محضر در استانبول است در نظر دارد که با دادن مشاوره های حقوقی در امر تجارت و انجام امور اقامتی و مهاجرتی و نیز خرید ملک و کارشناسی ملک شما از ادارات مربوطه شما را همراهی کرده  و در تمامی مراحل قانونی توسط مترجمان رسمی و وکلای حقوقی تا تحقق بخشیدن هدف شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله در کنار شما دوستان باشد.

هر روز با اخبار و اطلاعات مفید ترکیه با ما در کانال تلگرام همراه باشید