مشاوره اجاره ملک در استانبول | شرکت شایان نت

اجاره منزل در استانبول یکی از خدماتی است که توسط شرکت شایان نت انجام می شود. خدماتی که در اجاره خانه به مشتریان عزیز ارائه می شود شامل موارد زیر می باشد.

  • بررسی بودجه شما برای پرداخت اجاره خانه در استانبول
  • راهنمایی شما در انتخاب منطقه مناسب در استانبول
  • راهنمایی شما رد انتخاب مجتمع یا ویلای مناسب
  • نشان دادن چندین مورد ملک برای تصمیم گیری آسان تر شما
  • در نظر گرفتن دسترسی ها و امکانات نزدیک به محل اسکان شما
  • نظارت بر کار املاک و قانونی بودن قرارداد

باید بدانید که اجاره خانه در ترکیه و در شهر استانبول بسیار مناسب است و از همه مهمتر اینکه نیاز نیست مانند ایران مبلغ سنگینی را به عنوان رهن پرداخت کنید. برای اجاره خانه در استانبول تنها نیاز دارید تا دوبرابر اجاره ماهیانه را به عنوان امنیت نزد  صاحبخانه قرار دهید. در برخی موارد پرداخت دیپازیت به اندازه یک ماه نیز کافی خواهد بود.

اجاره های خانه در استانبول از رقم ۶۰۰ لیر شروع می شود و تا ۲۰۰۰ لیر برای یک خانه معقول در یک منطقه مناسب بالا می رود. قیمت بیشتر بر اساس متراژ و میزان امکاناتی که برای آپارتمان در نظر گرفته شده است تعیین می گردد. مطمئنا با رقم های پایین تر از این هم می توان در استانبول اجاره منزل را انجام داد اما ممکن است که امنیت و آرامش آن به اندازه کافی بالا نباشد.

برای تمام خدماتی که از شایان نت دریافت می کنید مبلغ ناچیزی از شما دریافت می شود. برای اینکه انتخاب مناسب برای اجاره خانه در استانبول داشته باشید با کارشناسان این زمینه مشورت کنید.

اجاره خانه در استانبول برای دریافت اقامت یکساله ترکیه نیز کاربرد دارد. به این ترتیب نه تنها اقامت ترکیه را دریافت می کنید بلکه در خانه ای که اجاره کرده اید می توانید سکونت داشته باشید. اقامت موقت ترکیه را باید سال به سال تمدید نمایید و از مزایایی چون افتتاح حساب بانکی بهره مند شوید.

تماس با ما

بخش املاک    : 05392477858

بخش  تحصیلی  : 05364675307

بخش بازرگانی   : 05319596123

بخش ترجمه      : 05316958794

کانال رسمی تلگرام : @shayaninternational

نشانی ما : استانبول ، بیلیک دوزو محله

شجمهوریتخیابان ناظم حیکمت ساختمان

آلتین تاش اوکوتان پارک پلاک ٨۹ طبقه ۱۱

واحد ۶۷

ارتباط با ما

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı

altın taş Okutan park binası  no :  89 

 kat 11  daire 67 Beylikdüzü istanbul

call.+90 5392477858

call.+90 5364675309

info@shayaninternational.com

شرکت شایان

شرکت  خدمات مهاجرتی شایان با مجوز رسمی و مدیریت توانمند که خود مترجم رسمی دادگستری و چندین محضر در استانبول است در نظر دارد که با دادن مشاوره های حقوقی در امر تجارت و انجام امور اقامتی و مهاجرتی و نیز خرید ملک و کارشناسی ملک شما از ادارات مربوطه شما را همراهی کرده  و در تمامی مراحل قانونی توسط مترجمان رسمی و وکلای حقوقی تا تحقق بخشیدن هدف شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله در کنار شما دوستان باشد.

هر روز با اخبار و اطلاعات مفید ترکیه با ما در کانال تلگرام همراه باشید