موفقیتهای ترکیه، حسادت دیگر کشورها را برمی انگیزد

اردوغان طی سخنانش درمراسم افطارپروتکل دولتی انقره که در مجتمع ریاست جمهوری برگزار گردید، ابراز داشت که ترکیه با ثبات قوی که به دست آورده است، مورد هدف قرار گرفته و حملات به بخشهای سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور نیز به شکلی مداوم ادامه خواهد داشت.

اردوغان با ابراز اینکه ترکیه با موفقیتهایی که به دست آورده است، مورد حسادت قرار میگیرد و ..

ملت ترکیه نیز به همین دلیل ملتی است که همواره دیکران به ایشان حسادت ورزیده اند، اظهار داشت: "به همین دلیل باید تغییراتی اساسی در نوع امنیت کشورمان ایجاد نماییم. تاکنون به اندازه کافی خسارات سنگینی را بخاطر مقابله با حملات به مرزهایمان، متحمل شده ایم. از این پس نیز مستقیما با منبع مشکلات مبارزه کرده و از آنجا مشکل را حل خواهیم کرد. عملیات سپر فرات نمونه ای است که نشان دهنده نتیجه مثبت از این عملکردمان میباشد."

رئیس جمهور ترکیه با تاکید بر اینکه اولین پرده از بازی کسانی که قصد محاصره ترکیه با سازمانهای تروریستی را داشته اند را از هم پاشیده اند، ابراز داشت، از این پس نیز گامهایمان را برعلیه ترور به سرعت برخواهیم داشت.

اردوغان ضمن اظهار اینکه ترکیه کشوری است که بیشترین ضربه را به سازمان تروریستی داعش وارد کرده است، ابراز داشت: "کسانی که در پشت پرده با سازمان تروریستی داعش ائتلاف تشکیل داده اند را نیز میشناسیم."

وی ضمن اشاره به اینکه ترکیه بر روی 780 هزار کیلومتر مربع از قطعه زمین به شکل یک وطن واحد میباشد، به ثبات در مبارزه با ترور تاکید کرد.

رئیس جمهور ترکیه گفت: "کسی برای انجام عملیات در خاکهای این وطن تلاش نکند. کسانی که یک چنین فکری داشته باشند، هم در داخل و هم در خارج از کشور در مقابل ان جبران سختی رامتحمل خواهد شد. به هرجایی که فرار نمایند، دنبالشان خواهیم کرد."

تماس با ما

بخش املاک    : 05392477858

بخش  تحصیلی  : 05364675307

بخش بازرگانی   : 05319596123

بخش ترجمه      : 05316958794

کانال رسمی تلگرام : @shayaninternational

نشانی ما : استانبول ، بیلیک دوزو محله

شجمهوریتخیابان ناظم حیکمت ساختمان

آلتین تاش اوکوتان پارک پلاک ٨۹ طبقه ۱۱

واحد ۶۷

ارتباط با ما

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı

altın taş Okutan park binası  no :  89 

 kat 11  daire 67 Beylikdüzü istanbul

call.+90 5392477858

call.+90 5364675309

info@shayaninternational.com

شرکت شایان

شرکت  خدمات مهاجرتی شایان با مجوز رسمی و مدیریت توانمند که خود مترجم رسمی دادگستری و چندین محضر در استانبول است در نظر دارد که با دادن مشاوره های حقوقی در امر تجارت و انجام امور اقامتی و مهاجرتی و نیز خرید ملک و کارشناسی ملک شما از ادارات مربوطه شما را همراهی کرده  و در تمامی مراحل قانونی توسط مترجمان رسمی و وکلای حقوقی تا تحقق بخشیدن هدف شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله در کنار شما دوستان باشد.

هر روز با اخبار و اطلاعات مفید ترکیه با ما در کانال تلگرام همراه باشید