ترکیه ؛ یک کشور مقتدر

 

معاون دبیرکل انجمن سازمان های غیردولتی جهان اسلام اظهار داشت که ترکیه در دوره رهبری رجب طیب اردوغان رئیس جمهور کشور از لحاظ اقتصادی و نظامی به یک کشور مدرن و قوی تبدیل شده است.

جاکارتا/ محمت اوزای/ خبرگزاری آناتولی

احمد اعظم عبدالرحمان٬ معاون دبیرکل انجمن سازمان های غیردولتی جهان اسلام و رئیس تشکیلات روشنفکری امت اسلام در نشست «ترکیه - کودتا - اردوغان» در ایالت آچه واقع در شمال اندونزی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت که ترکیه در دوره رهبری رجب طیب اردوغان از لحاظ اقتصادی و نظامی به یک دولت مدرن و قوی تبدیل شده است.

عبدالرحمان در این نشست تصریح کرد: اردوغان در برجسته کردن و نمایش یک دموکراسی قابل قبول در سراسر کشورهای جهان اسلام، نمونه بارز و موفقی بوده و در این زمینه موفقیت های بسیاری کسب کرده است.

وی ضمن اشاره به اقتصاد پایدار و ارتش قوی ترکیه در مقایسه با سایر کشورها تاکید کرد: این موفقیت ترکیه تحت رهبری رجب طیب اردوغان٬ غرب را خشمگین کرده است.

عبدالرحمان در ادامه گفت: هدف اصلی اقدام به کودتای ترکیه در شب 15جولای٬ اقدام اردوغان به در دستور کار قرار دادن اتحاد اسلامی برای همه کشورهای جهان اسلام و به نمایش گذاشتن یک رهبری مقتدر است.

او در پایان افزود: اقدام به کودتای نافرجام ترکیه در سایه دعای انسان های مظلوم در کشورهایی همچون سوریه٬ عراق٬ سومالی و فلسطین که ترکیه همواره به یاری آنها شتافته است، شکست خورد.

تماس با ما

بخش املاک    : 05392477858

بخش  تحصیلی  : 05364675307

بخش بازرگانی   : 05319596123

بخش ترجمه      : 05316958794

کانال رسمی تلگرام : @shayaninternational

نشانی ما : استانبول ، بیلیک دوزو محله

شجمهوریتخیابان ناظم حیکمت ساختمان

آلتین تاش اوکوتان پارک پلاک ٨۹ طبقه ۱۱

واحد ۶۷

ارتباط با ما

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı

altın taş Okutan park binası  no :  89 

 kat 11  daire 67 Beylikdüzü istanbul

call.+90 5392477858

call.+90 5364675309

info@shayaninternational.com

شرکت شایان

شرکت  خدمات مهاجرتی شایان با مجوز رسمی و مدیریت توانمند که خود مترجم رسمی دادگستری و چندین محضر در استانبول است در نظر دارد که با دادن مشاوره های حقوقی در امر تجارت و انجام امور اقامتی و مهاجرتی و نیز خرید ملک و کارشناسی ملک شما از ادارات مربوطه شما را همراهی کرده  و در تمامی مراحل قانونی توسط مترجمان رسمی و وکلای حقوقی تا تحقق بخشیدن هدف شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله در کنار شما دوستان باشد.

هر روز با اخبار و اطلاعات مفید ترکیه با ما در کانال تلگرام همراه باشید