رباط ابن سینا ساخت کشور ترکیه

رباط "ابن سینا" قادر است بدون انجام هیچگونه عمل جراحی از طریق لیزر سنگ کلیه بیماران را از بین ببرد.

 

این رباط به دکترهای اورولوژی شانس انجام عمل با استفاده از جوی استیک را می دهد.

پرفسور دکتر رمزی ساغلام دانشمند ترک، ابراز داشت که با کمک ابن سینا ( برگرفته از نام دانشمند ترک )، رباط ساخت ترکیه، تعداد بسیاری عمل جراحی انجام داده اند. وی همچنین ضمن بیان اینکه تعداد بسیاری از دانشمندان داخل کشور در این عمل ها شرکت کرده اند، گفت: "تعداد بسیاری از دانشمندان خارجی نیز برای دیدن این عمل جراحی به شکل زنده، به ترکیه آمدند."

بر اساس اطلاعاتی که دکتر ساغلام ارائه داد، در عمل جراحی خرد کردن سنگ کلیه، سنگهایی با ابعاد بزرگتر از ۳.٥ سانتیمتر، به تکه های کوچک خرد شده و تبدیل به شن می گردد و توسط ادارا بیمار، از بدنش خارج میشود.

این عمل جراحی با توجه به بزرگی سنگ، ۳۰ الی ۱۲۰ دقیقه طول میکشد. سنگی که به شکل گرد درآمده است، به همراه ادرار بیمار، دفع می شود. به دلیل اینکه هیچگونه برشی در بدن به وجود نمی آید، ریسک ابتلا به عفونت، به میزان بسیار زیادی کاهش می یابد. بیمار روز بعد از عمل جراحی، ازبیمارستان مرخص می شود.

تماس با ما

بخش املاک    : 05392477858

بخش  تحصیلی  : 05364675307

بخش بازرگانی   : 05319596123

بخش ترجمه      : 05316958794

کانال رسمی تلگرام : @shayaninternational

نشانی ما : استانبول ، بیلیک دوزو محله

شجمهوریتخیابان ناظم حیکمت ساختمان

آلتین تاش اوکوتان پارک پلاک ٨۹ طبقه ۱۱

واحد ۶۷

ارتباط با ما

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı

altın taş Okutan park binası  no :  89 

 kat 11  daire 67 Beylikdüzü istanbul

call.+90 5392477858

call.+90 5364675309

info@shayaninternational.com

شرکت شایان

شرکت  خدمات مهاجرتی شایان با مجوز رسمی و مدیریت توانمند که خود مترجم رسمی دادگستری و چندین محضر در استانبول است در نظر دارد که با دادن مشاوره های حقوقی در امر تجارت و انجام امور اقامتی و مهاجرتی و نیز خرید ملک و کارشناسی ملک شما از ادارات مربوطه شما را همراهی کرده  و در تمامی مراحل قانونی توسط مترجمان رسمی و وکلای حقوقی تا تحقق بخشیدن هدف شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله در کنار شما دوستان باشد.

هر روز با اخبار و اطلاعات مفید ترکیه با ما در کانال تلگرام همراه باشید