قصر پنبه ترکیه کجاست؟

پاموک کاله به معنای قصر پنبه است و در نگاه اول به این مکان فکر می کنید که جایی در میان ابرها هستید. این مکان در واقع چشمه ای با سنگ های سفید از جنس تراورتن است

که در اثر رسوب بصورت طبقه طبقه درآمده است. آب جاری در جشمه های پاموک کاله بیشتر از ۲۰۰ درجه حرارت دارد بنابراین شنا در آن غیر ممکن است. آب این چشمه ها هم شبیه پنبه و متمایل به رنگ سفید است و دلیل آن هم گرمای آب است. پاموک کاله چشم اندار واقعا زیبایی دارد و رفتن به آنتالیا بدون دیدن پاموک کاله بی معنی است.

 

بهترین زمان رفتن به پاموک کاله چه زمانی است؟

پاموک کاله آب و هوای گرم و مناسبی در سال دارد و حتی زمستان های آن هم گرم است. ۴ فصل برای رفتن به پاموک کاله هست که می توایند با توجه به توضیحات داده شده، فصل دلخواهتان را انتخاب کنید: اگر خواستید در فصل زمستان به این منطقه بروید، از اوایل ماه فوریه تا نوامبر، زمان مناسبی برای رفتن به این منطقه است. ماه ژانویه به دلیل سرمای زیر صفری که دارد، پیشنهاد نمی شود. بهار: یکی از بهترین زمانهای سفر به پاموک کاله در فصل بهار است که بین ماه های فوریه تا آوریل است. هوا در این موقع از سال در پاموک کاله حدود ۲۰ درجه ی سلسیوس است و وجود شکوفه های زیبای درختان به این منطقه، منظره ی چشم نوازی می دهد. تابستان: فصل تابستان این منطقه معمولا گرم است و درجه ی هوا بین ۳۰ تا ۴۰ درجه ی سلسیوس است. در این ماه مخصوصا پاموک کاله پر از توریست و بسیار شلوغ می شود. بنابراین اگر می خواهید دور از هر شلوغی و جمعیتی از قصر پنبه ای دیدن کنید، بهتر است ماه تابستان را فراموش کنید. پاییز: فصل پاییز هم یکی از فصل های ایده آل برای بازدید از پاموک کاله به شمار می رود. بهترین ماه ها آگوست، سپتامبر و اکتبر هستند. در ماه سپتامبر همچنین فستیوال های بخصوصی در پاموک کاله برگزار می شود و آن را تبددیل به یک ماه ایده آل برای سفر کرده است.

اقامت در نزدیکی پاموک کاله

اگر به دنبال جایی برای اقامت باشید، هتل Melrose یکی از بهترین جاهایی است که در روستای پاموک کاله می توانید انتخاب کنید.

 

تماس با ما

بخش املاک    : 05392477858

بخش  تحصیلی  : 05364675307

بخش بازرگانی   : 05319596123

بخش ترجمه      : 05316958794

کانال رسمی تلگرام : @shayaninternational

نشانی ما : استانبول ، بیلیک دوزو محله

شجمهوریتخیابان ناظم حیکمت ساختمان

آلتین تاش اوکوتان پارک پلاک ٨۹ طبقه ۱۱

واحد ۶۷

ارتباط با ما

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı

altın taş Okutan park binası  no :  89 

 kat 11  daire 67 Beylikdüzü istanbul

call.+90 5392477858

call.+90 5364675309

info@shayaninternational.com

شرکت شایان

شرکت  خدمات مهاجرتی شایان با مجوز رسمی و مدیریت توانمند که خود مترجم رسمی دادگستری و چندین محضر در استانبول است در نظر دارد که با دادن مشاوره های حقوقی در امر تجارت و انجام امور اقامتی و مهاجرتی و نیز خرید ملک و کارشناسی ملک شما از ادارات مربوطه شما را همراهی کرده  و در تمامی مراحل قانونی توسط مترجمان رسمی و وکلای حقوقی تا تحقق بخشیدن هدف شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله در کنار شما دوستان باشد.

هر روز با اخبار و اطلاعات مفید ترکیه با ما در کانال تلگرام همراه باشید